تماس با ما : 32040055 -011 ایمیل : info@pouya.info

دانلود ایسیو CGE بدون فلش و با فلش

2 اسفند 1398

ایسیو CGE در دو نوع با فلش و بدون فلش بر روی محصولات خانواده ایران خودرو و سایپا نصب شده است. ‎

 

 

دانلود ایسیو CGE

با توجه به استفاده روز افزون ایسیو CGE بدون فلش در میان محصولات دو شرکت ایران خودرو و سایپا ، و در خصوص نحوه شناسایی و دانلود ایسیو CGE مقاله زیر را مطالعه بفرمایید ایسیو CGE

ایسیو CGE در دو نوع با فلش و بدون فلش بر روی محصولات خانواده ایران خودرو و سایپا نصب شده است.

توضیحات و اختصارات :

NF = NoFlash = بدون فلش بدون ایسیو را نشان میدهد.

PT = Petrol = بنزینی بودن خودرو را نشان میدهد.

CIM و CBM و PTP  انواع یونیت های بکار رفته در خودرو هستند که باید حتماً قبل از دانلود نوع بکار رفته آن در خودرو مورد نظر شناسایی شود تا شما بتوانید دامپ را بدرستی انتخاب کنید. که نحوه تشخیص عمومی آن به این شکل است: دانلود ایسیو CGE

اگر بر روی برچسب های ایسیو کلماتی مانند CBM و MUX مشاهده کردید دامپ این نوع ایسیو خانوده CBM است.

اگر بر روی برچسب های ایسیو کلمه CIM مشاهده کردید دامپ این نوع ایسیو خانوده CIM است.

اگر بر روی برچسب های ایسیو کلمه PTP مشاهده کردید دامپ این نوع ایسیو خانوده PTP است.

حال اگر بر روی ایسیو هیچ گونه برچسبی وجود نداشت نگران نباشید ، شما میتوانید از طریق صفحه دیاگ و در قسمت گزینه اول "شناسایی " نسخه نرم افزار و کالیبراسیون دیده میشود و بعد از آن با کمک اطلاعات صفحه دیاگ با تطابق دادن نسخه نرم افزار و کالیبراسیون نوع ایسیو خود را شناسایی کنید.

دامپ های پژو ۴۰۵ ، سمند و پژو پارس یکی هستند ولی باید نوع موتور (TU5 , XUM , XU7 , EF7) آنها بدرستی انتخاب شود  ، یعنی اگر بطور مثال خودروی ما پارس با موتور XU7  است ولی این گذینه در لیست وجود ندارد از نظر فنی ایرادی ندارد که دامپ پژو ۴۰۵ با موتور XU7  بر روی ایسیو ریخته شود.

 

 

ایسیو CGE بدون فلش

ایسیو CGE بدون فلش را میتوان با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی با دیاگ معتبر دانلود زد ، اتفاق مهمی که بعد از دانلود ایسیو CGE بدون فلش توسط دیاگ می افتد این است که بعد از دانلود دستی دامپ ایسیو تغییر کرده و قابلیت شناسایی اتوماتیک خودرو میدهد .

از این پس برای انجام تمامی کارهای تخصصی مانند ( ریمپ و تیونینگ ، افزایش شتاب ، بیکد و … ) ایسیو CGE بدون فلش شما براحتی شناسایی اتوماتیک میشود و صد البته بعد از شناسایی اتوماتیک  از دامپ فعلی شما یک بک آپ در حافظه خود ذخیره میکند.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید